Taxonomy Menu UI (3.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: The menus available to place links in for this content type.
sk: Menu, do ktorých bude možné umiestniť odkazy pre tento typ obsahu.

en: Default parent item
sk: Predvolená nadradená položka

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
sk: Vyberte položku menu, ktorá bude predvolený rodič pre nový odkaz vo formulári pre vytváranie obsahu.

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
