Taxonomy Menu UI (3.0.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Available menus
el: Διαθέσιμα μενού

en: The menus available to place links in for this content type.
el: Τα μενού που θα είναι διαθέσιμα με δυνατότητα τοποθέτησης συνδέσμων μέσα σε αυτά, για αυτόν τον τύπο περιεχομένου.

en: Default parent item
el: Προεπιλεγμένο γονικό στοιχείο

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
el: Επιλέξτε το στοιχείο μενού που θα είναι το προεπιλεγμένο γονικό στοιχείο του νέου συνδέσμου στη φόρμα υποβολής του περιεχομένου.

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.
