Taxonomy Menu UI (3.0.6) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Parent item
ca: Element pare

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
ca: Els menús disponibles per a afegir-hi enllaços per aquest tipus de contingut.

en: Default parent item
ca: Element pare predeterminat

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ca: Escolliu l'element de menú que serà el pare predeterminat per a un enllaç nou en el formulari de creació de continguts.

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ca: Els enllaços de menú amb pesos menors es mostren abans que els enllaços amb pesos majors.

en: Menu machine name
ca: Nom màquina del menú
