Taxonomy Menu UI (3.0.6) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Menu link
et: Menüülink

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: The menus available to place links in for this content type.
et: Menüüd linkide paigutamiseks selle sisutüübi jaoks.

en: Default parent item
et: Vaikimisi vanemelement

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
et: Menüü lingid madalamate väärtustega kuvatakse enne kõrgemate väärtustega linke.

en: Per-content type menu settings
et: Sisutüübipõhised menüü seaded

en: Menu machine name
et: Menüü masinloetav nimi
