Taxonomy Menu UI (3.0.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം
