Taxonomy Menu UI (3.0.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл
