Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Available menus
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་འདེམས་བྱང

en: The menus available to place links in for this content type.
bo: སྦྲེལ་ཐག་འཇུག་རུང་བའི་ནང་དོན་རིགས་འདིའི་འདེམས་བྱང་།

en: Default parent item
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རིམ་པ་གོང་མའི་ནང་ཚན

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
bo: འདེམས་བྱང་གི་ནང་ཚན་ཞིག་བདམས་ནས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་རིམ་པ་གོང་མ་ལ་བཟོ་བ། འདི་ནི་ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་གི་རེའུ་མིག་ཐོག་གི་སྦྲེལ་ཐག་གསར་པར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
