Taxonomy Menu UI (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Available menus
gl: Menús dispoñibles

en: The menus available to place links in for this content type.
gl: Os menús dispoñibles para situar enlaces para este tipo de contido.

en: Default parent item
gl: Elemento de menú pai predeterminado

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
gl: Escolla o elemento do menú que será o pai predeterminado dun enlace novo no formulario de creación de contido.

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
gl: As ligazóns de menú con pesos máis baixos móstranse antes que as ligazóns con pesos máis altos.
