Taxonomy Menu UI (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Parent item
is: Foreldri

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils
