Taxonomy Menu UI (8.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ
