Taxonomy Menu UI (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Weight
oc: Pes

en: Parent item
oc: Element parent

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Available menus
oc: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
oc: Los menús disponibles per apondre-hi ligams per aqueste tipe de contengut.

en: Default parent item
oc: Element parent per defaut

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
oc: Causissètz l'element de menú que serà lo parent per defaut per un ligam novèl dins lo formulari de creacion de contenguts.

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
