Taxonomy Menu UI (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
