Taxonomy Menu UI (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།
