Taxonomy Menu UI (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում

en: Available menus
hy: Հասանելի մենյուներ

en: Default parent item
hy: Լռելյայն ծնող տարրերը

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
hy: Ընտրեք մենյուի տարրը լինելու համար նականկան գլխավոր նոր հղման համար բովանդակության ստեղծման համար:
