Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
et: Termini kustutamisel kustutatakse kõik tema alamterminid, kui neid on. See toiming on pöördumatu.

en: Translate
et: Tõlge

en: Reset to alphabetical
et: Taasta tähestikuline järjekord

en: Weight for added term
et: Lisatud märksõna kaal

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
et: Termineid pole sisestatud. <a href=":link">Lisa uus termin</a>.
