Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Weight for added term
hi: जोड़े गए पद के लिए वजन
