Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Translate
is: Þýða

en: Reset to alphabetical
is: Endurstilla í stafrófsröð
