Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
pl: Usunięcie terminu spowoduje nieodwracalne usunięcie także wszystkich elementów podrzędnych w stosunku do niego.

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Reset to alphabetical
pl: Uporządkuj alfabetycznie

en: Weight for added term
pl: Waga dodanego terminu

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
pl: Brak dostępnych terminów. <a href=":link">Dodaj termin</a>.
