Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
bo: བྱེ་བྲག་མིང་ཞིག་བསུབ་པའི་སྐབས་དེའི་ཁོངས་ཀྱི་ཡན་ལག་ཡོད་ན་དེ་དག་ཡོངས་བསུབ་ངེས། བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Reset to alphabetical
bo: གསལ་བྱེད་གྱི་གོ་རིམ་དུ་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Weight for added term
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་པའི་བྱེ་བྲག་མིང་གི་ལྗིད་ཚད
