Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
ca: Esborrar un terme esborrarà tots els seus fills si n'hi ha algun. Aquesta acció no es pot desfer.

en: Translate
ca: Tradueix

en: Reset to alphabetical
ca: Reinicia a ordre alfabètic

en: Weight for added term
ca: Pes pel terme afegit

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
ca: No hi ha termes disponibles. <a href=":link">Afegeix-ne un</a>.
