Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
dz: ཐ་སྙད་བཏོན་གཏང་ནི་འདི་གིས་ དེའི་ཆ་ལག་ཚུ་གང་རུང་ཡོད་པ་ཅིན་ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་འོང་། བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་འབད་མི་བཏུབ།
