Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
el: Με τη διαγραφή ενός όρου διαγράφονται όλοι οι θυγατρικοί του, αν υπάρχουν. Η ενέργεια αυτή είναι μη αντιστρέψιμη.

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Reset to alphabetical
el: Επαναφορά στην αλφαβητική ταξινόμηση

en: Weight for added term
el: Βάρος προστιθέμενου όρου
