Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
sv: När en term raderas raderas även alla befintliga undertermer. Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Translate
sv: Översätt

en: Reset to alphabetical
sv: Återställ till alfabetisk

en: Weight for added term
sv: Vikt för tillagd term

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
sv: Inga termer tillgängliga.  <a href=":link">Lägg till term</a>.
