Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
az: Termin silinməsi, əgər varsa, onun bütün uşaqları silinəcək. Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Reset to alphabetical
az: Əlifba sırasına sıfırlayın
