Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
jv: Mbusak tetembungan arep mbusaki anakané uga. Aksi iki ora bisa dibalékaké.

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Reset to alphabetical
jv: Baléknā marang urutan alfabet

en: Weight for added term
jv: Bobot kanggo tetembungan tambahan
