Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
kk: Терминді жою кезінде онымен байланысты барлық терминдер өшіріледі, егер бар болса. Бұл әрекет қаайтымсыз.

en: Translate
kk: Аудару

en: Reset to alphabetical
kk: Алфавитті ығыстыру
