Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم
