Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
sk: Pri odstránení termínu sa odstránia aj všetky podriadené termíny. Tento krok už nemožno vrátiť späť.

en: Translate
sk: Preložiť

en: Reset to alphabetical
sk: Znovu nastaviť na abecedný

en: Weight for added term
sk: Váha pridaného termínu
