Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
