Taxonomy Multi-delete Terms (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot terminu, tiks izdzēsti arī tā bērni, ja tādi ir. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Translate
lv: Tulkot

en: Reset to alphabetical
lv: Atiestatīt alfabēta kārtībā

en: Weight for added term
lv: Pievienotā termina svars

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
lv: Nav pieejams neviens termins. <a href=":link">Pievienot terminu</a>.
