Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Number
uk: Число

en: - None -
uk: - Немає -

en: Custom
uk: Власний

en: Settings have been saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Number format
uk: Формат числа

en: Minimum value
uk: Мінімальне значення

en: Maximum value
uk: Максимальне значення

en: Upload directory
uk: Каталог відвантаження

en: Format: %format
uk: Формат: %format
