Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Number
ru: Число

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Custom
ru: Собственная

en: Number format
ru: Форматы чисел

en: Minimum value
ru: Минимальное значение

en: Maximum value
ru: Максимальное значение

en: Enabled vocabularies
ru: Включенные словари

en: Upload directory
ru: Каталог загрузки

en: Format: %format
ru: Формат: %format
