Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Number
hu: Szám

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Custom
hu: Egyéni

en: Number format
hu: Számformátum

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték

en: Upload directory
hu: Feltöltési célmappa
