Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Number
nl: Getal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Custom
nl: Aangepast

en: Settings have been saved.
nl: Instellingen zijn opgeslagen.

en: Number format
nl: Nummerformaat

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Enabled vocabularies
nl: Ingeschakelde woordenlijsten

en: Upload directory
nl: Uploadmap
