Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Number
ro: Număr

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Custom
ro: Personalizat

en: Upload directory
ro: Directorul în care sunt stocate încărcările
