Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Number
da: Antal

en: - None -
da: - Ingen -

en: Custom
da: Tilpasset

en: Upload directory
da: Upload-mappe
