Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Number
id: Angka

en: - None -
id: - Tiada -

en: Custom
id: Tersuai

en: Upload directory
id: Direktori unggahan
