Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Number
it: Numero

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Custom
it: Personalizzato

en: Upload directory
it: Cartella di caricamento
