Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
