Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Custom
pl: Własne

en: Minimum value
pl: Minimalna wartość

en: Maximum value
pl: Maksymalna wartość

en: Upload directory
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików
