Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Number
fr: Nombre

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Minimum value
fr: Valeur minimum

en: Maximum value
fr: Valeur maximale

en: Upload directory
fr: Répertoire de transfert
