Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Number
sv: Tal

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Custom
sv: Anpassad

en: Number format
sv: Talformat

en: Upload directory
sv: Uppladdningskatalog
