Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Custom
ast: Personalizáu
