Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Custom
bo: རང་བཟོས
