Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Number
cs: Číslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Custom
cs: Vlastní

en: Upload directory
cs: Adresář pro upload
