Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Custom
jv: Kostum
