Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
