Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Number
oc: Nombre

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Custom
oc: Personalizat
