Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Number
vi: Số

en: - None -
vi: - Không -

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Number format
vi: Chấm thập phân

en: Minimum value
vi: Giá trị tối thiểu

en: Maximum value
vi: Giá trị tối đa
