Taxonomy Ordinal (1.0.0-beta7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Page title
af: Bladsytitel
